В які слоти найвигідніше грати на гроші?

Ігрові автомати - найпопулярніші азартні ігри - приваблюють своєю простотою, доступністю і гарною статистикою виплат. Більшість відвідувачів ігрових клубів розглядають слоти саме з точки зору отримання грошових доходів. При цьому є категорія автоматів, граючи в які вигравати гроші складно, а є слоти, досить щедрі на виплати грошових призів
Depo.Гроші
10 грудня 2014 13:23
ФОТО: depo.ua
В які слоти найвигідніше грати на гроші?
В які слоти найвигідніше грати на гроші?

Матеріально орієнтованим гравцям краще грати в ігрові автомати на реальні гроші, орієнтуючись на статистику виплат. У кожному слоті є таблиця виплат, в якій наведені всі ігрові символи, їхні комбінації, і вказана вартість кожної з них у кредитах. За загальною картиною розцінок можна зрозуміти, наскільки щедрий конкретний ігровий автомат. Якщо виграшних символів і комбінацій досить багато, і всі вони щедро оплачуються, то можна сміливо братися за гру на гроші - дуже скоро вона порадує солідним виграшем. Але якщо таблиця виплат відверто скупа, то ймовірність помітно збагатитися, граючи в такий слот, дуже низька. Такі автомати краще розглядати тільки з точки зору отримання азартного задоволення, але не доходу.

Більшість слотів надає вельми скромні шанси на виграш грошей. Але є й приємні винятки - наприклад, ігрові автомати вулкан. Всі представлені в даному популярному клубі автомати славляться гарною статистикою виплат. Крім численних призових символів і комбінацій, тут присутні і додаткові можливості вигравати гроші. Зокрема, це ризик-гра, що подвоює ставку, бонусні символи і призові раунди, дикі символи, за допомогою яких можна доповнити будь-яку неповну призову комбінацію. Ознакою високої прибутковості слота є також велика кількість ігрових ліній і барабанів. Чим їх більше, тим вища ймовірність випадання призової комбінації символів.