У Кабміні розповіли, скільки грошей і часу потрібно для відновлення доріг

Відновлення українських автомобільних доріг і приведення їх до якісного рівня вимагає від 50 до 100 млрд грн щорічно протягом 10-20 років
Depo.Гроші
21 серпня 2015 10:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Роман Хміль в ефірі "Громадське ТБ", передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Щоб відновити ті дороги, які у нас є, ми порахували, необхідно від 50 до 100 млрд грн на рік протягом 10 років. Якщо 50 млрд грн на рік, то це 20 років, якщо 100 млрд грн - 10 років", - сказав Хміль.

За його словами, ця сума не є надто великою в прив'язці до прикладів європейських країн.

"Це не такі великі кошти, наприклад Польща за останні 10 років вклала в дороги близько 80 млрд євро. Частину цих коштів вони зібрали самі у вигляді акцизів, більшу частину дав Євросоюз у вигляді позик", - додав він.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявляв, що кардинальної зміни ситуації в автодорожньої галузі в Україні в поточному році не відбудеться, оскільки Держагентство автомобільних доріг України відчуває гострий брак коштів на ремонт та утримання доріг.

Більше економічних новин читайте у розділі Гроші.depo.ua.