В «ДНР» заявили, що Київ винен їм 4 мільярди

Держбюджет України винен Донецьку близько 1 млрд гривень по соціальних виплатах і перерахуваннях до бюджету. А по усьому Донбасу ця цифра в чотири рази вище
Depo.Гроші
14 жовтня 2014 10:48
ФОТО: depo.ua
В «ДНР» заявили, що Київ винен їм 4 мільярди
В «ДНР» заявили, що Київ винен їм 4 мільярди

Про це РІА Новини повідомив «в.о. мера» Донецька Костянтин Савінов, передає ДеПо.

«Київ винен нам близько 1 млрд гривень. Для усього Донбасу ця цифра ще вища - приблизно в чотири рази», - сказав він.

Зокрема, за його словами, «державний бюджет винен близько 650 мільйонів гривень пенсіонерам, ще 80-90 мільйонів - борги по зарплаті». Перерахування пенсій і виплати зарплат бюджетникам на території, контрольованій «ДНР», були практично припинені з червня-липня цього року.

«Ще близько 300 мільйонів Київ винен по трансфертах до бюджету Донецька», - говорить Савінов.

«Ця цифра була б ще більше, якби Олександр Лукьянченко (діючий мер Донецька, що покинув місто, - ред.) не ходив би по кабінетах і буквально б не принижувався, благаючи виплатити гроші місту», - сказав Савінов.

При цьому він додав, що Донецьк продовжує виконувати план з відрахування податків і зборів до державного бюджету України.

Нагадаємо, в містах Донецької і Луганської областей України, окупованих російськими військовими, так званими «казаками» і місцевими карними злочинцями, все частіше виникають стихійні протести місцевих жителів - люди вимагають від окупантів забиратися або знайти можливості з виплати зарплат і пенсій.