Уряд відмінив контроль над тарифоутворенням пасажирських перевезень всередині областей

Кабінет міністрів України у рамках реформи з децентралізації дерегулював тарифоутворення міжміських пасажирських перевезень всередині областей.
Depo.Гроші
7 травня 2015 22:42
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду, передає depo.ua.

У повідомлені зазначається, що скасування державного регулювання тарифів на перевезення пасажирів всередині окремих областей дозволить регіонам збирати більше податків на місцях і підтримає місцевий бізнес.

Розроблений урядом документ скасовує державне регулювання обласними та міськими адміністраціями тарифів на перевезення пасажирів автобусами у приміському та міжміському сполученні всередині областей. Вільне тарифоутворення міжміських маршрутів між різними областями застосовується ще з 1996 року.

"Лібералізація тарифоутворення сприятиме створенню конкурентних умов діяльності в цьому сегменті транспортних послуг, залученню інвестицій для оновлення та поповнення парку автобусів, підвищенню якості та безпеки перевезень", - розраховують у Кабміні.

У той же час тарифи на пасажирські перевезення всередині міст і надалі будуть регулюватися місцевими органами самоврядування.

"Міські пасажирські перевезення є соціально значущими послугами. Тому Кабінет міністрів України зберіг державне регулювання пасажирських перевезень всередині міст та окремих населених пунктів, яке буде здійснюватися місцевими органами самоврядування", - наголошується в повідомленні