Уряд пропонує дозволити учасникам АТО купувати квартири за півціни

Кабінет міністрів вніс на розгляд парламенту законопроект, що передбачає покриття за рахунок державного бюджету 50% вартості будівництва або придбання квартир для учасників АТО
Depo.Гроші
22 лютого 2016 15:12
ФОТО: depo.ua

Відповідний законопроект №4081 "Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" (щодо реалізації державних житлових програм)" перебуває на розгляді Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Як наголошується в пояснювальній записці, згідно з чинною редакцією закону "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва", державна підтримка за програмою будівництва доступного житла полягає в покритті державою 30% вартості будівництва або придбання житла, а також надання пільгових іпотечних кредитів. Така підтримка надається громадянам, які стоять в черзі на отримання пільгового житла, в тому числі військовим.

Урядовий законопроект пропонує розширити дію програми державної підтримки на всіх учасників АТО. При цьому автори пропонують покривати 50% вартості будівництва або придбання житла для військових, добровольців та інших категорій громадян, які беруть участь у бойових діях на сході країни. Також передбачається варіант надання їм іпотечних кредитів за пільговою ставкою.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші