Український АПК, навіть попри клімат, є передовою галуззю економіки, - Колесник

Агропромисловий комплекс залишається передовою галуззю в українській економіці, незважаючи на нестабільний клімат

Про це в ході відеоконференції "ДС" заявила Марія Колесник, заступник директора компанії ProAgro Group, передає Depo.ua.

"Агропромисловий комплекс - передова галузь в українській економіці. І показником того є те, що аграрії постійно демонструють зростання. Не дивлячись на той погодний ризик, який завжди присутній в аграрній галузі", - зазначила вона.

Експерт також додала, що йде постійна зміна клімату. "На півдні постійно посухи. І в цьому році там були певні проблеми. Фактично весна тривала один тиждень - весь березень у нас була зима, лежав сніг, а через тиждень було за +30. Прийшло літо і аграріям потрібно було за дуже незначний, короткий проміжок часу відсіяти і ранні ярові культури, і пізні. І у нас все ж рекордний урожай. Ми ще до кінця його не зібрав", - розповіла вона.

За словами Колесник, спочатку вважалося, що врожай буде меншим, ніж в минулому році - менше 60 млн тонн, а зараз прогноз переглянули і підвищили до 63 млн тонн. "Це сталося за рахунок пізніх зернових. Кукурудзи, очікується, буде на рівні 30 млн тонн. Може навіть більше", - резюмувала експерт.

Нагадаємо, Марія Колесник вважає, що українське село застрягло в середині минулого століття.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook