Україна призупинила імпорт газу через Угорщину

Україна призупинила імпорт природного газу через Угорщину з 1 липня
Depo.Гроші
1 липня 2015 09:46
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать дані оператора газотранспортної системи Угорщини FGSZ Ltd, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Також, згідно з даними оператора ГТС Словаччини компанії Eustream про заявку (nomination) на 1 липня, Україна скоротила імпорт газу через Словаччину на 34,6%, або на 7,2 млн куб. м/добу до 13,6 млн куб. м/добу в порівнянні з останніми числами червня.

Оператор ГТС України компанія "Укртрансгаз" підтвердила скорочення імпорту через Словаччину і призупинення імпорту з Угорщини.

"Станом на сьогоднішній ранок у центральний диспетчерський департамент "Укртрансгазу" надійшла заявка на імпорт 13,6 млн куб. м природного газу з території Словаччини. За іншими напрямками надходження блакитного палива для потреб українських споживачів не здійснюється", - повідомив керівник прес-служби "Укртрансгазу" Максим Белявський.

У травні Україна припинила імпорт газу через Польщу.

Нагадаємо, Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" вирішила припинити закупівлю газу у російського газового монополіста компанії "Газпром" з 1 липня до досягнення нових домовленостей.