Україна подала у СОТ перший позов проти Росії

Україна подала позов проти Росії у Світову організації торгівлі щодо обмеження постачання вагонів і стрілочних переводів
Depo.Гроші
21 жовтня 2015 15:17
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник Наталія Микольська, повідомляє коерспондент depo.ua.

"Сьогодні Україна подала до СОТ перший позов проти Росії, пов'язаний з обмеженнями, які були введені на українські вагони та стрілочні переводи", - сказала вона.

За її словами, Україна неодноразово намагалася врегулювати цей спір на рівні відповідних комітетів СОТ, але безуспішно, у зв'язку з чим змушена вдатися до процедури врегулювання суперечок у СОТ.

Микольська зазначила, що Україна очікує від Росії, що цей спір буде врегульовано на стадії консультації протягом 30 днів.

Нагадаємо, з 2013 року Росія необгрунтовано ввела обмеження на постачання з України вагонів. Це обмеження стосувалося "Крюківського вагонного заводу", "Дніпропетровського стрілочного заводу", "Азовзагальмашу" та Харківського машинобудівного заводу.

Зазначимо також, що у Мінекономіки також анонсували позови в СОТ проти Росії щодо обмеження імпорту української сільськогосподарської і промислової продукції.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.