Україна чекає від МВФ ще $2,5 млрд у червні

Україна очікує другий транш в рамках нової програми з Міжнародним валютним фондом обсягом 2,462 млрд дол. у середині червня
Depo.Гроші
15 квітня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в матеріалах Національного банку України для інформаційного дня з питань співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями в НБУ, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

У регуляторі нагадали, що з 11 березня діє нова програма з Міжнародним валютним фондом, в рамках якої 13 березня отриманий перший транш близько 5 млрд дол.

"Перший перегляд реалізації Україною нової програми запланований на травень цього року, виплата другого траншу обсягом 1,8 млрд СДР (спеціальні права запозичення - близько 2,462 млрд дол.) - на середину червня", - йдеться в документі.

За словами директора департаменту міжнародних зв'язків НБУ Сергія Круглика, в даний час регулятор працює над просуванням законодавчих ініціатив, які необхідно прийняти у Верховній Раді до перегляду програми.

"У програмі чітко окреслені всі закони і нормативні документи, які потрібно змінити. Є список на дві сторінки із законів", - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, 11 березня МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування загальним обсягом 17,5 млрд дол. cтроком на 4 роки. Нова програма дозволить відкрити доступ до міжнародного фінансування близько 40 млрд дол. в найближчі 4 роки. Перший транш за новою програмою в обсязі 5 млрд дол. Україна отримала 13 березня.

Мітки: МВФ, НБУ, транш