Український «МТС» усе-таки витіснять із Криму

Кримська влада оголосила, що українському мобільному зв'язку доведеться піти з окупованої території, поступившись місцем російському
Depo.Гроші
12 вересня 2014 19:13
ФОТО: depo.ua
Український «МТС» усе-таки витіснять із Криму
Український «МТС» усе-таки витіснять із Криму

Про це сьогодні заявив керівник Федерального агентства зв'язку Олег Духовніцкій, передає ДеПо з посиланням на «Новости Крыма».

Він зазначив, що наявність «МТС-Україна» у роумінгу в Криму і Севастополі - проміжне рішення.

«МТС-Україна поступово піде. Зв'язок російських операторів буде дешевшати, послуги будуть розширюватися», - сказав Духовніцкій.

Чиновник додав, що до переважаючого на півострові оператора «МТС-Росія» будуть приєднуватися й інші оператори мобільного зв'язку РФ.

«Від роумінгу російських операторів у Криму і Севастополі поступово треба позбавлятися. Це державне завдання», - зазначив Духовніцкій.

Як повідомляв ДеПо5 серпня у сімферопольських абонентів «МТС-Україна» зник мобільний зв'язок. «Влада» Криму заявила, що протягом двох діб решта кримських абонентів українського мобільного оператора також будуть відключені від зв'язку. На наступний день відключення докотилося до інших міст півострова, і жителі Криму кинулися скуповувати картки російських мобільних операторів.

5 серпня у сімферопольських абонентів «МТС-Україна» зник мобільний зв'язок. «Влада» Криму заявила, що протягом двох діб решта кримських абонентів українського мобільного оператора також будуть відключені від зв'язку. На наступний день відключення докотилося до інших міст півострова, і жителі Криму кинулися скуповувати картки російських мобільних операторів.

6 серпня Крим повністю відключили від «МТС-Україна».

Пізніше«МТС-Україна» повернулась до Криму. Але з новими тарифами.

 ДеПо також зібрав думки кримчан із приводу відключення мобільного зв'язку. Одні лають кримську владу і погрожують не переходити на російські сім-карти, інші звично звалюють усе на «київську хунту».