Українських готельєрів змусять платити податок на прибуток

Українським підприємцям скасували пільгу з податку на прибуток, отриманий від надання готельних послуг
Depo.Гроші
15 жовтня 2014 21:31
ФОТО: depo.ua
Українських готельєрів змусять платити податок на прибуток
Українських готельєрів змусять платити податок на прибуток

Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби у Києві, пише ДеПо з посиланням на «Уніан».

Згідно з повідомленням, скасування пільги передбачене Законом України від 31 липня 2014 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України».

Раніше готелі, які мали 3, 4 або 5 зірок, звільнялися від податку на прибуток строком на 10 років, починаючи з 1 січня 2011 року.

Як повідомлялося, рішення надати пільгу з податку на прибуток керівництво країни прийняло кілька років тому для стимулювання розвитку готельного бізнесу в Україні.

31 липня 2014 року Рада ухвалила урядовий закон, який вносить низку змін до Податкового кодексу. Зокрема, закон скасовує пільгове обкладання податком на прибуток підприємств - суб'єктів готельної діяльності та підприємств галузі електроенергетики, які виробляють електричну енергію виключно з відновлювальних джерел енергії, також він обмежує пільгове обкладання податком на прибуток підприємств - інститутів спільного інвестування, скасовує оподаткування за зниженою ставкою (10%) прибутку, отриманого від операцій з цінними паперами та деривативами.