У Яценюка запевняють, що без подорожчання імпортного одягу - «потонемо всі»

Радник прем'єр-міністра з питань стабілізації імпорту Валерій Пятницький упевнений, що без запровадження податку на імпорт в розмірі 5-10% на Україну чекають великі проблеми
Depo.Гроші
27 грудня 2014 11:23
ФОТО: depo.ua
У Яценюка запевняють, що без подорожчання імпортного одягу - «потонемо всі»
У Яценюка запевняють, що без подорожчання імпортного одягу - «потонемо всі»

Про це він заявив учора, передає depo.ua з посиланням на  «Сегодня».

«Якщо говорити про товари аграрного сектора, то в більшості своїй ми себе забезпечуємо, за винятком окремого вузького сегмента. Якщо говорити про промислову продукцію, то переважно - це побутова продукція. Це одяг. І якщо 70% одягу приходить на ринок (український) з імпорту, не менш, то я думаю, що ми повинні міркувати трохи про інакше. У тому числі про те, як вирішити соціальні питання. Тому що, якщо буде погіршуватися економічна ситуація, то, напевно, буде не до одягу. Я не думаю, що це буде як то істотно впливати», - заявив він.

За словами Пятницького, він розуміє можливе невдоволення імпортерів, але підкреслює, що заходи мають обмежений період часу.

Радник переконаний, що потрібно або грати за правилами, або «потонемо всі».

Нагадаємо, Верховна Рада 25 грудня, прийняла за основу урядовий законопроект №1563 про введення імпортного збору. Документ передбачає введення з 2015 року додаткового збору в розмірі 5-10% на всі товари, крім життєво необхідних.

Якщо закон буде прийнятий в цілому парламентом і підписаний президентом, то він набуде чинності з 1 січня 2015 року