У Яценюка скасували податок на благодійну допомогу учасникам АТО

Кабінет міністрів України скасував стягнення прибуткового податку з благодійної допомоги учасникам АТО і членам їх сімей
Depo.Гроші
29 лютого 2016 18:31
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у постанові КМУ № 112, передає depo.ua.

"Відповідно до абзацу другого підпункту “а” підпункту 170.7.8 пункту 170.7 статті 170 Податкового кодексу України Кабмін постановляє: Затвердити перелік засобів, товарів (робіт, послуг), сума (вартість) благодійної допомоги для закупівлі або у вигляді яких не включається до оподатковуваного доходу платників податку на доходи фізичних осіб, згідно з додатком", - йдеться у постанові.

Ухвалене на засіданні уряду відповідне рішення, знімає обмеження з суми (вартості) благодійної допомоги для учасників бойових дій під час проведення АТО та членів їх сімей.

Зокрема, не включається до оподатковуваного доходу зазначених платників податку на доходи фізичних осіб вартість благодійної допомоги у вигляді: спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів); технічних засобів спостереження; засобів особистої гігієни; продуктів харчування; предметів речового забезпечення; інших товарів (робіт, послуг).

Нагадаємо, що раніше сума такої допомоги для учасників бойових дій та членів їх сімей, фізичних осіб, які мешкають на території проведення АТО, або виїхали з такої території, учасників масових акцій громадського протесту в Україні у період з 21.11.2013 по 28.02.2014, а також 2.05.2014 в м. Одесі та фізичних осіб - переселенців з території АР Крим не повинна була перевищувати розміру місячного прожиткового мінімуму помноженого на 1,4.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші