У Яценюка придумали бартер: вугілля з Донбасу в обмін на електрику і газ

Бартер проводитиметься з українськими компаніями, шахти яких знаходяться на захоплених територіях Донбасу
Depo.Гроші
20 листопада 2014 19:46
ФОТО: depo.ua
У Яценюка придумали бартер: вугілля з Донбасу в обмін на електрику і газ
У Яценюка придумали бартер: вугілля з Донбасу в обмін на електрику і газ

Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час прес-конференції в Києві, передає ДеПо з посиланням на Дзеркало тижня.

Уряд України розглядає можливість обміну газу та електроенергії на вугілля, що видобувається на підконтрольній бойовикам території Донбасу.

«Можливий обмін газу та електрики на вугілля. Це поки ще ідея, ми думаємо, як проводити такі переговори. Але це будуть переговори тільки з українськими компаніями», - сказав Яценюк.

Нагадаємо, що українська державна енергогенеруюча компанія «Центренерго» закупить до кінця 2014 року 509 тис. тонн російського вугілля по 80 дол. за тонну для потреб трьох своїх теплоелектростанцій.

Як повідомляв ДеПо, 3 листопада заступник Продана Юрій Зюков заявляв, що Україна планує купувати вугілля на підконтрольних проросійським бойовикам шахтах Донецької та Луганської області, та вже ведуться відповідні переговори. Продан ці слова тоді не спростовував. Потім міністр енергетики України Юрій Продан заявив, що переговори з терористами з самопроголошених Донецької і Луганської народних республік про постачання вугілля не ведуться. Крім того, ДП «Донецька залізниця» 3 листопада за результатами тендеру вже уклало угоди на закупівлю вугілля у фірми з Донецька.