У Яресько розповіли, де лежать "кіотські мільйони"

Близько 100 млн євро "кіотських" коштів, більша частина з яких досі залишається невикористаною, з моменту їх отримання зберігалися в "Укрексімбанку"
Depo.Гроші
10 лютого 2016 14:43
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник директора департаменту фінансів промисловості Мінфіну Анатолій Данилишин, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"На 9 лютого залишок невикористаних коштів (кіотських) становить 2 мільярди 381,6 мільйона гривень, причому залишок у євро становить 32 мільйони євро і залишок у гривні 1 мільярд 448,3 мільйона гривень", - сказав він.

Данилишин додав, що кошти у євро, згідно з підписаною свого часу угодою, знаходяться в "Укрексімбанку", а конвертовані у гривню кошти - на Єдиному казначейському рахунку.

При цьому він зауважив, що йому важко сказати, чи використовувалися гроші банком на власний розсуд: "Вони зберігалися. Це була умова японської сторони, щоб зберігати їх у євро".

Нагадаємо, з 12 жовтня 2011 року участь України в міжнародній торгівлі викидами була тимчасово призупинена через порушення правил звітності про викиди парникових газів за 1990-2008 роки згідно з Кіотським протоколом.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.