У Шокіна не знайшли рахунків Януковича за кордоном

Генеральна прокуратура України не знайшла активів колишнього президента України Віктора Януковича за кордоном - він практично не зберігав заощадження на рахунках
Depo.Гроші
27 квітня 2015 12:44
ФОТО: depo.ua

Про це на щорічній конференції з повернення вкрадених активів журналістам повідомив заступник генерального прокурора Віталій Касько, передає depo.ua з посиланням на "Ліга. Фінанси".

"За попередньою інформацією, Янукович-старший не мав звички зберігати кошти в безготівковій формі. Це людина старої формації і, судячи з усього, віддавав перевагу готівковим коштам", - сказав Касько.

За його словами, будь-яка інформація з цього приводу перевіряється, в тому числі і фінансовою розвідкою інших країн. "Якби дані про наявність таких коштів, у тому числі оформлених на родичів, підтвердилася, вони б цю інформацію передали", - сказав він.

При цьому Касько повідомив, що рахунки Януковича-молодшого за кордоном знайдені. "Що стосується синів Януковича, то такі кошти є, вони заблоковані ... Олександра - точно, а Віктора - треба перевіряти. Інформація фінансового моніторингу подається безпосередньо слідчому, я не маю права її читати", - сказав заступник генпрокурора.