У Саудівській Аравії ратують за стабільні ціни на нафту

Справедливі та стабільні ціни на нафту підуть на користь як виробникам, так і споживачам палива, а також забезпечать стійке зростання світової пропозиції і попиту на нафту.
Depo.Гроші
28 квітня 2015 10:54
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні заявив міністр нафти Саудівської Аравії Алі ібн Ібрагім ан-Нуаймі. За його словами, хоча різке зниження цін на нафту з червня минулого року допомогло країнам Азії, воно створило труднощі для багатьох виробників нафти, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Нафта - довгостроковий бізнес, що вимагає довгострокових планів та інвестицій. Раптове зростання або падіння цін на нафту не вітається. В інтересах усіх нас - забезпечити стабільність цін", - вказав міністр, виступаючи на урочистому відкритті нового науково-дослідного центру держкорпорації Saudi Aramco в Пекіні.

Ан-Нуаймі знову підкреслив рішучість Ер-Ріяду забезпечити попит на нафту в Азії. "Азіатський попит на нафту залишається сильним, і ми готові поставляти будь-які необхідні обсяги. Нафта і далі буде виключно видом сировини, а Саудівська Аравія залишиться її постачальником номер один", - заявив він.

Минулого тижня він заявив, що Саудівська Аравія у квітні видобуває близько 10 млн барелів нафти на добу, що близько до історичного максимуму.