У Румунії арештували активи російського "ЛУКОЙЛу"

Суд Румунії наклав арешт на рахунки російської нафтової компанії "ЛУКОЙЛ" за позовом прокуратури. Загальна вартість заарештованих активів оцінюється в € 2 млрд
Depo.Гроші
9 липня 2015 05:28
ФОТО: depo.ua
У Румунії арештували активи російського "ЛУКОЙЛу"
У Румунії арештували активи російського "ЛУКОЙЛу"

Як повідомив представник прес-служби суду, арешт пов'язаний з розслідуванням справи про відмивання грошей та ухиляння від сплати податків, яке тягнеться з минулого року, передає depo.ua з посиланням на РБК.

Тоді на НПЗ в румунському місті Плоєшті були проведені обшуки та вилучено бухгалтерські документи. Тоді ж прокуратура спробувала заарештувати запаси нафти в місті Констанца, що призвело до припинення роботи підприємства. У процес втрутився прем'єр-міністр Румунії, оскільки безробітними могли залишитися 3500 співробітників НПЗ, повідомляє видання Digi24.

У судовій постанові вказується, що під арешт потрапили активи, що належать Lukoil Europe Holdings Bvatrium Holland на суму до € 2 млрд, повідомляє агентство Reuters.

Розслідування стосується компанії Petrotel-LUKOIL. Під підозрою опинився керівник, а також кілька співробітників, у тому числі двоє громадян Росії.

Слідчі органи Румунії вважають, що в результаті порушень державі було завдано збитків на суму понад 1 млрд леїв (230 млн євро).

Офіційних коментарів від Petrotel-Lukoil поки немає.

"ЛУКОЙЛ" є третім за величиною гравцем на румунському нафтовому ринку. Компанія має 300 АЗС по всій країні.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.