Суд забрав у родича Арбузова землю під Києвом

Апеляційний суд Київської області за позовом прокуратури скасував незаконне рішення Києво-Святошинського районного суду, який відмовив у поверненні в державну власність земель лісового фонду, якими користувався родич колишнього першого віце-прем’єра України Сергія Арбузова
Depo.Гроші
8 квітня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua

Ці землі перебувають у межах Дмитрівської сільської ради Києво-Святошинського району, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Прокуратури Київської області.

Встановлено, що Київська обласна держадміністрація у 2012 році передала родичу колишнього першого віце-прем'єр-міністра України Сергія Арбузова у довгострокове тимчасове користування терміном на 49 років лісову ділянку площею 18,2 га для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей, що знаходилась у постійному користуванні ДП "Київське лісове господарство".

"Однак в порушення умов договору недобросовісний користувач огородив земельну ділянку капітальним парканом, складеним із бетонних конструкцій, та пошкодив лісові насадження. Реагуючи на порушення, прокуратура Київщини звернулася до суду з вимогою розірвати договір та повернути земельну ділянку у користування ДП "Київське лісове господарство", - розповіли в прокуратурі.

Зараз співробітники обласної прокуратури вживають заходів щодо виконання цього рішення суду.