У Раді хочуть закрити адмінкордон з Кримом для товарів

Парламентарі від Херсонської області ініціюватимуть повне закриття адміністративного кордону з Кримом для перевезення товарів
Depo.Гроші
23 липня 2015 21:42
ФОТО: depo.ua

Про це на виїзному засіданні Ради оборони області у Генічеську заявив голова Херсонської ОДА Андрій Путілов, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Народні депутати (від Херсонщини, - ред.) ініціюватимуть закрити взагалі адмінкордон саме для товарів, що перевозяться прикордонною територію з Кримом. Просто закрити кордон, поки не буде наведено порядок. А люди нехай їздять", - сказав Путілов.

За словами губернатора, зараз до Криму з території континентальної України продовжують незаконно ввозити велику кількість різних товарів, від чого держбюджет втрачає значні кошти.

А народний депутат Сергій Хлань додав, що питання про припинення товарних поставок у Крим уже давно обговорюється в парламенті.

На сьогодні поки що немає консолідованої позиції. Але ми будемо просувати це питання", - сказав він.

Нагадаємо, що у свою чергу президент України Петро Порошенко сподівається побудувати в Чонгарі, на межі з адмінкордоном з окупованим Кримом, логістичну зону, щоб доглядати вантажі.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.