У НАЗК обіцяють "цікаві факти" про керівників держпідприємств на другому етапі е-декларування

Старт електронного декларування відбувся, а на другому його етапі про свої доходи прозвітують, зокрема, керівники державних підприємств
Depo.Гроші
2 листопада 2016 14:26
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявила керівник Нацагентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак, передає Depo.ua.

"Ми майже з нуля запустили такий важливий для суспільства і держави процес. Те, про що ми так довго говорили, буде чи не буде система електронного декларування, воно є. Ми дали хліб правоохоронних органам  і активістам, щоб далі працювати", - похвалилася вона.

Корчак додала, що НАЗК зможе реалізувати свої завдання лише у тісній співпраці з громадянським суспільством.

"З наступного року почнеться другий етап е-декларування, коли декларації подаватимуть всі державні службовці, а головне керівники держпідприємств.   Ми матимемо можливість побачити, які статки мають ті, хто керують держпідприємствами і матимемо не менше цікавих фактів, які дадуть можливість задуматися про кредити, які такі підприємства беруть під гарантії держави, чому промисловість не працює, чому Україна є інвестиційно непривабливою", - зазначила Корчак.

Нагадаємо, що 30 жовтня завершився термін подачі е-декларацій чиновників: загалом в реєстрі НАЗК значиться понад 103 тис. документів. Лише грошових активів і лише народні депутати задекларували майже 12 млрд грн у гривневому еквіваленті.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші