У МВФ побачили ризики співпраці з Україною

Існує ризик для продовження програми співпраці в рамках механізму розширеного фінансування між Міжнародним валютним фондом та Україною
Depo.Гроші
3 грудня 2015 23:27
ФОТО: depo.ua

Про це заявив представник МВФ в Україні Жером Ваше, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ми вступаємо у важкі часи, складну ситуацію. Є потреба у відповідальній політиці, у тому, щоб продовжувати рухатися обраним шляхом. Ми бачимо певні ризики для програми МВФ", - заявив Ваше.

Він також зазначив, що бюджетна політика повинна відповідати цілям, які були узгоджені у програмі між Україною і фондом.

"Ризики є. Ризик, як я говорив, у тому, що може бути прийнятий бюджет, який не відповідає цілям програми МВФ, і в якому буде закладена політика, яку ми не підтримуємо", - заявив він, додавши при цьому, що фонд досяг згоди з міністром фінансів України Наталією Яресько щодо політики надходжень і витрат, яку МВФ в змозі підтримати.

"Тепер ми чекаємо, яким буде поданий бюджет, і чи буде він відповідати домовленостями. І чи зможемо ми його підтримати", - сказав він.

Нагадаємо, у випадку зупинки програми співпраці між МВФ і Україною автоматично будуть зупинені всі програми кредитування з міжнародними фінансовими організаціями: Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, урядів країн ЄС і США.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші