У Молдові три найбільші банки оголошені банкрутами

Прем'єр-міністр Молдови Валеріу Стрілець повідомив про початок процедури ліквідації трьох найбільших банків країни - "Сбербанку", "Соціального банку" і Unibank
Depo.Гроші
6 серпня 2015 08:50
ФОТО: depo.ua

Інформація була оприлюднена після засідання Національного комітету з фінансової стабільності, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"На засіданні Комітету з фінансової стабільності ми обговорили Меморандум, який буде укладено між урядом і Національним банком щодо майбутніх дій щодо коректного і зваженого переводу казначейських рахунків з проблемних банків (Сбербанк, Соціальний банк і Unibank) в інші банківські установи. Обговорили також дотримання зобов'язань по пенсійним та соціальним виплатам, а також переведенню депозитів і рахунків вкладників в інші банки", - повідомив Стрілець.

За його словами, найближчим часом буде представлений і план дій щодо майбутнього працевлаштування персоналу збанкрутілих банків.

Стрілець висловив сподівання, що ліквідація банків буде сприяти зміцненню фінансово-банківської системи країни.

Процедура ліквідації банків повинна бути завершена, за словами прем'єра, до 9 жовтня нинішнього року.

Фінансово-банківська криза в Молдові почалася кілька місяців тому після оприлюднення інформації про розкрадання з "Сбербанку", "Соціального банку" і Unibank більше мільярда доларів.

Більше економічних новин читайте у розділі "Гроші".