У Мін’юсті занепокоєні, що п’ять людей будуть перевіряти мільйон декларацій

Швидке впровадження електронного декларування для чиновників призведе до того, що мільйон декларацій будуть перевіряти п’ять осіб
Depo.Гроші
25 лютого 2016 16:49
ФОТО: depo.ua

Таку думку коментарі телеканалу "112 Україна" обґрунтувала перший заступник міністра юстиції Наталія Севастьянова, передає depo.ua.

"Для того щоб декларуванню дати старт – агентство (Національному агентстві з питань запобігання корупції, - ред.) має затвердити форму декларації. Необхідно вдосконалювати. Березень на порозі. НАЗК не запрацювало. Якщо почнемо декларувати всіх, хто підпадає під цей закон, а це майже мільйон осіб, яким треба роз’яснити, видати електронний підпис. Цей шлях має проти НАЗК, яке буде мати 5 керівників і ще не буде мати всього штату. Тому треба вводити поступово. Можливо, в цьому році подадуть 1-3 категорії чиновників, які мають найбільші корупційні ризики", - сказала Севастьянова. 

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до закону "Про запобігання корупції" щодо електронної системи надання та оприлюднення декларацій, до якого з голосу було внесено правку щодо відтермінування до 2017 року введення кримінальної відповідальності за неправдиву інформацію в таких деклараціях, а також щодо підвищення вартості майна, яке потребує електронного декларування, до 150 розмірів мінімальних заробітних плат.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<