У листопаді виробництво автівок в Україні упало вдвічі

У листопаді 2018 порівняно з листопадом 2017 виробництво автотранспортних засобів в Україні знизилося на 49% до 520 одиниць

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укравтопром".

"За попередніми даними асоціації "Укравтопром", листопадовий випуск автотранспорту в Україні порівняно з минулим роком скоротився на 49% до 520 одиниць", - сказано в ньому.

Легковий підрозділ національного автопрому закінчило місяць з показником 440 автомобілів, продемонструвавши дворазове падіння відносно свого результату річної давності.

Практично всю листопадову статистику по легкових автомобілях сформував завод "Єврокар", де було зібрано 439 машин, на 40% менше, ніж роком раніше.

Один легковий автомобіль було зроблено на ЗАЗі.

Виробництво автомобіля пройшло в тестовому режимі з метою перевірки технічного стану обладнання та технологічних процедур.

При цьому в листопаді минулого року ЗАЗ виробив 160 автомобілів.

Виробництво вантажних автомобілів в минулому місяці становило всього лише 2 одиниці, що в 14,5 разу менше від листопадового результату 2017 року.

Автобусне виробництво впало на 13% - до 78 одиниць.

Всього з початку року в Україні було виготовлено 6350 автотранспортних засобів, або на 17% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, 17 вересня стало відомо, що в Україні мінімум через 5-7 років планується налагодити власне виробництво електрокарів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна