У Кабміні визнали Пенсійний фонд банкрутом

Пенсійний фонд України - банкрут, оскільки з бюджету в 257 мільярдів гривень 145 млрд - це дотація з Державного бюджету
Depo.Гроші
23 травня 2016 12:56
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "Економічній правді" заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає depo.ua

"Був дефіцит Пенсійного фонду в 80 млрд гривень, вирішили, що його треба терміново скорочувати. Знайшли найбагатших - пенсіонерів і наклали на них податок 15% ПДФО. Потім подумали про те, хто у нас найбідніший. Виявилося, великий бізнес - знизили ЄСВ і віддали йому 65 млрд гривень. Отримали 145 млрд дефіциту і стали чекати, що великий бізнес нам їх ось-ось поверне. Він, звичайно, нічого не повернув. А потім з'ясувалося, що нам потрібно пояснити МВФ, що у нас із головою все нормально", - сказав міністр.

Рева вважає, що проблема полягає в тому, що дефіцит Пенсійного фонду покривати нічим.

"Нещодавно зустрічався з чорнобильцями. Вони питали про те, допоки будуть отримувати таку мізерну пенсію? Принесли законопроект, який потрібно затвердити, щоб відновити соціальну справедливість. Я запитав про ціну цього законопроекту. Кажуть, що 6 млрд грн, але, за їхніми думку, це не гроші. Ну як вам сказати? Маємо дірку в 145 мільярдів, додамо ще 6, отримаємо 151. Завтра прийде ще хтось, бо у них взагалі мінімальна пенсія... А у нас проблема в тому, що і нинішній дефіцит покривати, за великим рахунком, нічим", - заявив міністр.

Як повідомляв Depo.ua, раніше глава уряду Володимир Гройман заявив, що дефіцит Пенсійного фонду України складає 145 млрд грн

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші