У Гройсмана анонсували перегляд пенсій

Міністр соціальної політики Андрій Рева анонсував перегляд урядом розміру соціальних стандартів в частині пенсійного забезпечення
Depo.Гроші
4 листопада 2016 08:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "112 Україна"

"Те, що ми сьогодні вносимо в парламент (проект держбюджету, - ред.) - це перший крок. Наступний, який ми будемо робити дуже швидко, це перегляд соціальних стандартів у пенсійному забезпеченні. Нам для того, щоб це зробити, реально потрібен ресурс. Ресурс ми можемо взяти лише в економіці", - сказав міністр.

За словами Реви, економічної моделі, в якій живе сьогодні Україна, де 50% економіки в тіні, детінізація на цьому короткому історичному проміжку може дати бюджету і суспільству більше, ніж просто економічний ріст.

"Ми сьогодні маємо дірку, зменшення надходжень по ЄСВ в Пенсійний фонд за 9 місяців приблизно на 23 млрд грн... Ми повинні прийняти комплекс заходів щодо детінізації. Ми повинні забезпечити пріоритет в зростанні заробітної плати, але не чиновників. Зарплату потрібно тим, у кого менше доходів, зменшувати розрив між дуже багатими людьми і дуже бідними", - заявив Рева.

Нагадаємо, що уряд пропонує підвищити з 1 січня мінімальну зарплату до 3200 грн на місяць.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.