У Давосі стартував економічний форум

Сьогодні у швейцарському Давосі стартував черговий Всесвітній економічний форум
Depo.Гроші
20 січня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua

В українській делегації на чолі з президентом Петром Порошенком будуть, зокрема, міністр фінансів Наталія Яресько і голова НБУ Валерія Гонтарева, а також мер Києва Віталій Кличко, повідомляє кореспондент depo.ua.

Так, Порошенко з 20 по 22 січня візьме участь у неформальних засіданнях світових економічних лідерів на теми "Імперативи на 2016 рік" та "Боротьба з гібридними погрозами", 

За програмою візиту, у Порошенка буде низка двосторонніх зустрічей, зокрема з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард, президентом Міжнародного Комітету "Червоного Хреста" Петером Маурером, прем'єр-міністром Королівства Нідерландів Марком Рютте, а також з провідними представниками міжнародних ділових та інвестиційних кіл.

Міністр фінансів України Наталія Яресько вже повідомила про початок свого робочого візиту в Давос. Вона також зустрічатиметься з іноземними колегами, а також з керівництвом міжнародних фінансових організацій-партнерів України (МВФ, ЄБРР, ЄІБ, IFC). Загалом у неї в планах 15 робочих зустрічей.

А у голови Національного банку Валерії Гонтаревої запланована низка робочих зустрічей з іноземними колегами – головами центробанків, керівниками міжнародних фінансових організацій - Міжнародного валютного фонду та ЄБРР, а також інших організацій, які є партнерами України.

Також під час дебатів у рамках форуму в Давосі виступить мер Києва Віталій Кличко. Він виступить у дебатах "Душа міста" та візьму участь в зустрічі світових економічних лідерів "Протистояння гібридним загрозам", у панелі "Стимулювання інновацій в містах", відвідає дискусію "Нове економічне бачення для України" і захід, який традиційно організовує американське видання Washington Post.

Нагадаємо, що Офіційною темою нинішньої сесії Форуму з 20 по 22 січня є "Четверта промислова революція". Особливу увагу планують приділити перспективам інноваційного розвитку світової економіки.

Тож серед питань, які будуть розглядатися в рамках головної теми - "Приборкання четвертої промислової революції" – проблеми безпеки, зміни клімату, цін на енергоносії і сировинні товари, проблеми розвитку світової економіки в умовах формування нового світового порядку тощо.

Участь у форумі підтвердили 2,5 тис. делегатів з з 99 країн світу, серед яких 40 глав держав і урядів, представники великого бізнесу, державні та громадські діячі, вчені та відомі особистості світу мистецтва, музики і кінематографії.