Німеччина пообіцяла підкинути Україні €700 млн, а Норвегія - €35 млн

В цьому році Україна отримає від Німеччини € 700 млн, з яких 500 млн складають кредити на інфраструктурні проекти, а 200 млн - гранти
Depo.Гроші
28 квітня 2015 14:37
ФОТО: depo.ua

Про це заявив держсекретар Міністерства закордонних справ Німеччини Маркус Эдерер, виступаючи на Міжнародній донорській конференції у Києві, пише depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Ми переконані, що військового вирішення у цієї кризи не існує. Рішення повинно бути дипломатичним", - підкреслив Эдерер.

Він наголосив, що Німеччина готова докладати всі зусилля для знаходження цього дипломатичного рішення.

Також Эдерер розповів про плани Німеччини щодо інвестування в Україну. За його словами, вже в цьому році Україна отримає від ФРН 700 млн євро, з яких 500 млн складають кредити на інфраструктурні проекти, а 200 млн - гранти.

У свою чергу, державний секретар міністерства закордонних справ Норвегії Ганс Браттскер під час конференції заявив, що в поточному році Норвегія надасть Україні 35 млн євро на підтримку реформ.

"Ми продовжуємо підтримувати Україну, і ми підвищуємо нашу підтримку в реалізації реформ. Ми бачимо, що фінансова ситуація, звичайно, є очевидним пріоритетом... З 2013 року наша допомога збільшилася в 10 разів і в цьому році ми надаємо 35 млн євро. Ці цифри є відображенням надзвичайно потужної підтримки і партнерства на шляху до реалізації", - заявив Браттскер.