Твіти Трампа обвалюють держоблігації США, – аналітики JPMorgan

Аналітики JPMorgan Chase&Co. створили індекс для оцінки впливу постів президента США Дональда Трампа в Twitter на прибутковість державних облігацій США

Індекс отримав назву Volfefe – на честь загадкового твіта Трампа зі словом covfefe, опублікованого в травні 2017 року, повідомляє Depo.ua з посиланням на Bloomberg.

Аналітики JPMorgan припускають, що твіти Трампа надають статистично значимий вплив на прибутковість держоблігацій, найбільше – на дво- і п'ятирічні папери.

У банку підрахували, що американський лідер публікує, приблизно, 5-10 твітів на день. Кількість його постів, які впливають на ринки, в останні місяці істотно збільшилася.

Так, за даними аналітиків, найбільше на прибутковість облігацій впливають твіти, які містять слова "Китай", "мільярд", "товари", "демократи" і "великий".

За даними видання, JPMorgan не самотній у своїх спробах прорахувати вплив активності Трампа в Twitter на ринки. Аналітики Bank of America Merrill Lynch опублікували минулого тижня замітку, в якій стверджують, що в ті дні, коли президент США відносно часто пише в Twitter, негативна прибутковість, в середньому, складає дев'ять базисних пунктів. Дні з меншою кількістю президентських твітів покращують прибутковість держоблігацій, в середньому, на п'ять базисних пунктів.

Проте, S&P 500 зріс більш ніж на 35% відтоді, як Трамп переміг на виборах у 2016 році, робить висновок агентство.

Нагадаємо, у травні 2017 року Дональд Трамп написав у Twitter дивне слово covfefe. Він хотів дорікнути ЗМІ, але, вочевидь, замість "negative press coverage" написав "covfefe".

Згодом Трамп видалив твіт, але запропонував користувачам соцмережі вгадати справжнє значення "covfefe".

Каламбур президента США Дональда Трампа зі словом "covfefe" надихнув виноробну компанію City Winery на створення нового вина "Covfefe 2015 Red Blend".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme