Торгова мережа "Амстор" запускається після вимушеного простою

Смарт-Холдинг - мажоритарний акціонер групи компаній "Амстор" - відновив зруйновану інфраструктуру торговельної мережі та запустив роботу першого зі столичних супермаркетів, розташованого в ТЦ "Полярний" (Оболонський район, Київ), повідомили в прес-службі компанії
Depo.Гроші
7 квітня 2015 18:55
ФОТО: depo.ua

Згідно з повідомленням, найближчим часом запрацюють інші магазини мережі, для відкриття яких можуть бути залучені партнери. "Ведуться переговори з низкою торговельних мереж - лідерами ринку рітейлу", - йдеться в повідомленні.

Компанія також відзначає, що наприкінці 2014 року діями екс-керуючих торговельною мережею Володимира та Олександра Вагоровських "Амстор" було завдано колосального збитку. Були знищені інфраструктура, фінансові та кадрові документи, бази даних. З компанії виведені кошти, сформована багатомільйонна заборгованість перед постачальниками і банками. Запрошені експерти критично ставилися до можливості відновити нормальну роботу магазинів.

Нагадаємо, що 31 грудня 2014 року озброєні люди заблокували роботу низки магазинів мережі "Амстор" в Києві, Запоріжжі, Дніпропетровську, Маріуполі та інших містах. На місця подій прибула міліція, робота магазинів була відновлена, але ненадовго. Зараз не працює більшість магазинів мережі "Амстор".

Смарт-Холдинг, основний акціонер "Амстора", заявив, що озброєні люди, які блокували магазини мережі, діяли за вказівкою її колишнього керуючого і міноритарного акціонера Володимира Вагаровского. Екс-керівник не погодився з рішенням головних власників про відсторонення його від управління групою компаній "Амстор" і робить все, щоб дестабілізувати роботу торгових центрів і приховати обсяги розкрадань. Результати аудиту, проведеного головним акціонером, виявили спроби Вагоровський привласнити компанію, а також розкрадання грошових коштів для особистого збагачення.

Вагоровський на даний момент контролюють магазини на території так званої "ДНР", виручка яких не приходить на рахунки ДК "Амстор".

Раніше повідомлялося, що членам міжфракційного депутатського об'єднання "Депутатський контроль" стала відома інформація про можливе фінансування і підтримку терористів на сході України екс-керуючим мережею "Амстор" Володимиром Вагоровський. Депутати направили відповідне звернення Генеральному прокурору України з вимогою перевірити цей факт.

Зокрема, зазначають депутати, за загальнодоступною інформацією, готівку магазинів мережі, які знаходяться на території Донецької області, на даний час не інкасується і не надходить на рахунки ТОВ "АМСТОР ТРЕЙД", а, відповідно, до державного бюджету України не сплачуються податки.

За словами співголови МДО "Депутатський контроль" Геннадія Кривошеї, сьогодні органи прокуратури повинні рішуче підходити до припинення діяльності організацій та осіб, які мають відношення до фінансування терористів на Донбасі.

"Головне завдання держави - боротися не тільки із зовнішнім ворогом, але і стежити, щоб внутрішній ворог не стріляв нам у спину, адже від цього залежить життя людей і світ в Україні", - зазначив народний депутат.

Мітки: Амстор