Тимошенко захотіла стратегію для фермерів, як в Азії

В Україні потрібно розробити Стратегію розвитку сімейних ферм, яка б дозволила збільшити їх кількість у 36 разів - до півтора мільйона господарств
Depo.Гроші
29 жовтня 2016 16:10
ФОТО: depo.ua

Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час презентації нової програми розвитку села на Всеукраїнському селянському вічі.

На переконання політика, сімейні ферми - це головний уклад ведення аграрного бізнесу у всіх аграрних країнах світу, тож Україна має йти тим самим шляхом.

"Сьогодні 68% землі у Європі обробляють сімейні ферми. В Азії цей показник сягає 85% землі, в Африці - 62%. Загалом створено понад 570 мільйонів сімейних фермерських господарств, які виробляють практично всю сільськогосподарську продукцію світу. Так працюють найуспішніші країни: вони мають сімейні ферми, які обробляють землю до 78% від загального виробництва у своїй країні", - пояснила  вона.

Тимошенко каже, що сьогодні треба напрацювати стратегію і бачення розвитку сімейних ферм в Україні, і щоб їхня кількість зросла в десятки разів.

"Україна потребує збільшення сімейних фермерських господарств до 1 млн. 584 ", - підсумувала вона.

Нагадаємо, що  прем`єр-міністр Володимир Гройсман заявив про підтримку малому фермерству в Україні, на це передбачені мільярді в держбюжеті-2017.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші