Світовий банк готується виділити Україні $500 млн на закупівлю газу

Світовий банк назвав рішення Кабміну про упровадження єдиної ринкової ціни на газ важливим сигналом, який допомагає завершити останні кроки для запуску проекту з надання нашій країні 500 млн дол. гарантій на закупівлю газу
Depo.Гроші
3 червня 2016 20:25
ФОТО: depo.ua

Про це йшлося на зустрічі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками Світового банку – віце-президентом по Європі та Центральній Азії Сирілом Мюллером і віце-президентом з проблем справедливого росту, фінансів та інституцій Яном Валлісером, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

Представники Світового банку позитивно оцінили плани Кабміну щодо проведення реформ.

"Цілеспрямованість зусиль у завершенні реформи енергетичного сектора, судової гілки, побудова сильного фінансового сектора – це «каміння», які допоможуть побудувати привабливу для інвестицій в Україну та стануть основою подальшого економічного розвитку", - зазначив Мюллер.

У свою чергу, глава українського уряду повідомив про пріоритети роботи Кабміну в 2016 році, серед яких реформи митниці, енергетичної сфери, державної служби, продовження децентралізації влади, дерегуляції, запуск роботи всіх антикорупційних органів, проведення публічної приватизації державних підприємств і конкурсного призначення їх керівників.

Також Гройсман запевнив, що незмінним пріоритетом уряду є взаємодія з Міжнародним валютним фондом і повноцінна реалізація Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

"Хотів би наголосити на винятковій ролі Світового банку у наданні підтримки Україні в реалізації багатьох проектів. Ми високо цінуємо рівень цієї співпраці, - підкреслив Гройсман. - Ми зацікавлені в тому, щоб поглиблювати нашу взаємодію зі Світовим банком для того, щоб швидко реалізовувати необхідні для України реформи".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.