Суд визнав недійсним тендер "Укргазвидобування" через порушення

29 січня Господарський суд Києва розглянув позов компанії "Мостон Пропертіс ЛІМІТЕД" до ПАТ "Укргазвидобування"
Depo.Гроші
2 лютого 2016 18:17
ФОТО: depo.ua

Об'єктом суперечки стали результати тендерів "Укргазвидобування", проведені держкомпанією в серпні 2015 року з закупівлі спеціалізованого обладнання для видобутку газу. Про це йдеться у рішенні госпсуду, повідомляє depo.ua з посиланням на Нафторинок.

Позивач стверджував, що процедура закупівель підлягає визнанню недійсною. Компанія була не допущена до участі в редукціоні "Украгаздобичі" (відкриті торги зі зміщенням ціни вниз). Так само, оскаржувалася документація процедури закупівлі. На думку позивача, технічні вимоги до купувати обладнання мали характеристики властиві для продукції його конкурента (одного з учасників тендеру, переможця - СЗАТ "Фідмаш"). Йдеться про тендер на поставку азотної, колтюбінгових і насосних установок для "Укргазвидобування".

У свою чергу, юристи УГВ спиралися на протокол комітету з конкурсних торгів, згідно з яким компанія позивач була внесена до списку недобросовісних учасників. Причиною внесення до "чорного списку" від "Укргазвидобування" послужило конфліктна співпраця з "Мостон Пропертіс Лімітед" і невиконання ним попередніх контрактів. Зокрема, пунктів стосуються надання товарно-супровідних документів і пуско-налагоджувальних робіт колтюбінгових установок.

У ході судового розгляду було встановлено що, УГВ неправомірно відсторонила від участі "Мостон Пропертіс Лімітед", спираючись на протокол комітету з конкурсних торгів, що суперечить закону "Про особливості закупівель в окремих сферах господарської діяльності" у тому числі в дослідно-промисловій розробці родовищ. Суд частково став на бік позивача і визнав неправомірними результати закупівлі спеціалізованого обладнання "Укргазвидобуванням" у компаній "Фідмаш" і KATT GmbH від 01.09.2015 р

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.