Суд у США заборонив холдингу Курченка використовувати бренд Forbes

Американський арбітраж остаточно заборонив використовувати UMH (Український Медіа Холдинг) бренд Forbes, підтвердивши законність підстав для відкликання ліцензії
Depo.Гроші
29 квітня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua

Про це, з посиланням на коментар Forbes Media LLC, повідомляє depo.ua з посиланням на "Ліга.net".

Як зазначається, міжнародний арбітражний суд Нью-Йорка 20 квітня, в суперечці між українським видавцем журналу Forbes Україна - UMH і американським видавничим домом Forbes Media LLC, виніс рішення на користь останнього і відкликав ліцензію у Forbes Україна в зв'язку з порушенням цензури.
UMH заборонили використовувати торгову марку видання Forbes, в тому числі Forbes Україна, домен forbes.net.ua або будь-яке інше використання товарного знака у пресі, інтернет-ресурсах або мобільних додатках.

Суд вважає законним розірвання ліцензійної угоди Forbes Media LLC з UMH через порушення українським медіахолдингом цензури, принципів незалежної журналістики.

Відзначається, що при винесенні рішення, арбітраж також посилався на порушення з боку UMH редакційних принципів ліцензійної угоди, заявивши, що останньому не вдалося зберегти цілісність і незалежність редакційної команди журналу Forbes Україна.

У Forbes Media вважають, що суд повністю підтвердив законність їх дій по забороні українським партнерам використовувати торгову марку видання, домен і контент.

Нагадаємо, на початку серпня 2015 року американський уряд застосував санкції проти власника UMH Сергія Курченка, відмовивши в доступі до ТМ Forbes, його контенту і домену. Українському Forbes довелося переїхати на тимчасовий домен forbes.net.ua.

Тоді в UMH вважали, що Forbes Media порушило їхні права за чинним договором - ліцензія, за даними українського холдингу, сплачена до кінця 2018 року.

Вже 13 січня інтернет-версія українського Forbes повернулася на старий домен forbes.ua. Таке рішення було прийнято Садгірським судом Чернівців ще в грудні 2015 року. При цьому в Forbes Media заявили, що не в курсі ситуації з поверненням УМХ домену ua.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші