Суд розгляне позов про скасування конкурсу з Юзівської площі

Окружний адміністративний суд Києва 29 вересня прийняв до розгляду позов ГО "Українські суспільно-політичний рух Демократія через право", яка вимагає скасувати результати конкурсу по Юзівському сланцевому родовищі
Depo.Гроші
11 жовтня 2016 18:50
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в ухвалі суду, опублікованому в Державному єдиному судовому реєстрі, передає Depo.ua з посиланням на Liga.net.

Розгляд заяви "Демократія" через право призначено на 27 жовтня. Відповідачами за позовом виступають Міжвідомча комісія з організації та укладання договорів з розподілу продукції і безпосередній організатор конкурсу ТОВ "Надра Юзівська".

Нагадаємо, що Yuzgas може у конфіденційному порядку розкритиуряду України склад своїх інвесторів після узгодження договору щодо Юзівської площі.

В кінці жовтня 2015 року ТОВ "Надра Юзівська", підконтрольна НАК "Надра України", оголосило новий конкурс із залучення інвестора для розробки Юзівської площі.

Переможцем конкурсу стала нещодавно зареєстрована в Нідерландах компанія Yuzgas B.V.

Її засновником є інвестиційний фонд Emerstone Energy, що входить в Emerstone Capital Partners бізнесмена Ярослава Кінаха (Jaroslav Kinach).

Кінах також був президентом Iskander Energy, яка планувала займатися відновленням свердловин з видобутку метану вугільних пластів у Донецькій області. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші