Суд остаточно повернув мисливські угіддя Януковича громаді Київщини

За позовом прокуратури Київської області державі повернуто 2,6 га лісу в Сухолуччі, на території якого розташовані мисливські угіддя родини Януковича
Depo.Гроші
27 жовтня 2014 21:45
ФОТО: depo.ua
Суд остаточно повернув мисливські угіддя Януковича громаді Київщини
Суд остаточно повернув мисливські угіддя Януковича громаді Київщини

Як повідомили ДеПо в прес-службі обласної прокуратури, державною виконавчою службою Вишгородського районного управління юстиції спільно з працівниками прокуратури Київської області проведено виконавчі дії з повернення у державну власність 2,6 га лісу, які були передані товариству «Дім Лісника», котрий пов'язують з екс-президентом України Віктором Януковичем.

В прокуратурі нагадали, що 1 серпня цього року господарський суд Київської області задовольнив позов прокуратури щодо розірвання договору про довгострокове користування лісовою ділянкою та повернення її у державну власність.

«В даний час завдяки заходам, вжитим прокуратурою області, вказане судове рішення виконано», - підкреслили в прокуратурі.

ДОВІДКА: Сухолуччя - це 20 тисяч гектарів угідь, в тому числі 5 тисяч гектарів болотистих земель. В лісі розташовані шість вольєрів, в яких містяться 3000 кабанів. Також господарство налічує 2000 козуль, є лосі, рисі, олені, у тому числі рідкісний вид - білі олені. Тут також знаходяться мисливські палаци Януковича та мисливські вишки, з яких екс-президент-втікач з друзями вбивав диких тварин. Екологи вимагають реорганізації Сухолуччя в заповідник.