Суд зобов'язав Фірташа виплатити «Нафтогазу» 780 мільйонів

Київський апеляційний господарський суд зобов'язав черкаський ПАТ «Азот» повернути дочірній компанії НАК «Нафтогаз України» - ГК Газ України - 780,29 млн грн
Depo.Гроші
16 лютого 2015 13:45
ФОТО: depo.ua
Суд зобов
Суд зобов'язав Фірташа виплатити «Нафтогазу» 780 мільйонів

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу суду.

Госпсуд Черкаської області 21 лютого 2012 року задовольнив вимогу НАК «Нафтогаз» про стягнення з ПАТ «Азот», що входить до Ostchem Дмитра Фірташа, 373,9 млн грн (основний борг), 6,7 млн грн (пеня), 8,02 млн грн (інфляційні втрати) і 1,4 млн грн (3% річних та судові витрати).

У відповідь «Азот» звернувся до Київського апеляційного господарського суду.

Зазначимо, на початку листопада 2014 року стало відомо, що підприємства хімічної бізнес-імперії Фірташа подали до Окружного адмінсуду позов проти уряду з вимогою повернути доступ до газу зі сховищ.

Нагадаємо, чотири з шести українських заводів з виробництва мінеральних добрив належать Дмитру Фірташу. Цей український хімічний магнат контролює роботу Сєвєродонецького «Азоту», Черкаського «Азоту», «Рівнеазоту», Горлівського «Стиролу» і «Кримського Титану».

На початку листопада 2014 року підприємства хімічної бізнес-імперії українського мільярдера Дмитра Фірташа подали до Окружного адмінсуду позов проти уряду з вимогою повернути доступ до газу зі сховищ (постанова Кабінету Міністрів №488 від 29 вересня заборонила виробникам міндобрив використовувати газ з підземних сховищ до завершення опалювального сезону).