Суд допустив слідчих ГПУ до контрактів "Укрнафти" з Курченком

Печерський райсуд Києва надав Генеральній прокуратурі України доступ до контрактів держкомпаній "Укрнафти" та "Укргазвидобування" на продаж скрапленого газу, укладених у 2010 – 2014 роках з підприємствами бізнесмена-олігарха Сергія Курченка
Depo.Гроші
15 липня 2015 14:27
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у рішеннях суду за 9 липня, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Так, ГПУ отримає доступ до оригіналів контрактів та додаткових документів з компаніями ТОВ "Київоблпропангаз", ТОВ "Черкаси-Газснаб", ТОВ "Харківспецгазснаб", ТОВ "Донецьк-Побутскрапгаз", ТОВ "Чернівці-СПБТ", ТОВ "Кримбутангаз", ТОВ "Луганськпропангаз", ТОВ "Луганськснабгаз", ТОВ "Модус-Вівенді", ТОВ "Харків-СПБТ", ТОВ "Укрхарківгазпостачання-2009", ТОВ "Запорожгаз-2000".

"Укрнафта" і "Укргазвидобування" зобов'язані надати доступ Генпрокуратурі на термін в 30 днів. У разі, якщо це не буде зроблено, у компаніях можуть провести обшуки.

Нагадаємо, що 10 липня Генпрокуратура направила до суду обвинувальні акти стосовно колишніх заступників голів Харківської, Київської та Черкаської облдержадміністрацій за сприяння  Сергію Курченку в закупівлі скрапленого газу у "Укрнафти" та "Укргазвидобування" за заниженими цінами, призначеними для населення.

Останні новини про боротьбу з економічними злочинами читайте в рубриці Гроші.depo.ua.