Столичні транспортники готові знову страйкувати

Співробітники «Київпастрансу», яким досі не погасили заборгованість по зарплаті у розмірі 115 млн грн, заявляють, що готові влаштувати страйк і зупинити міський транспорт вже завтра - 15 січня
Depo.Гроші
14 січня 2015 12:51
ФОТО: depo.ua
Столичні транспортники готові знову страйкувати
Столичні транспортники готові знову страйкувати

Про це пише газета «Сегодня»,  передає depo.ua.

«Холодильник вже порожній ... Сиджу на кашах», - говорить один з транспортників. «У тебе хоч каша - у мене і картоплі не залишилося», - скаржиться колега. Інші шкодують, що не приєдналися до грудневого страйку трамвайників, мовляв, тому нічого й не добилися (трамвайникам виплатили борги, - ред.).

Керівництво підприємства запевняє, що робить все можливе, щоб вирішити проблему.

«Ми отримали тільки 17 млн грн з 50 млн, які виділа Київрада наприкінці минулого року. Ми розуміємо, в якій ситуації опинилися люди. Вже навіть не чекаємо інших бюджетних грошей, а стали виплачувати всім структурним підрозділам з власних коштів. Вже складено графік погашення заборгованості, і кожен день ми перераховуємо людям гроші. 9 січня ми заплатили за листопад частину зарплат тролейбусним депо і автопарку. 13 січня - трамвайним депо і міській електричці», - заявили на підприємстві.

Поступово перераховуємо кошти іншим автопаркам і службам. Зі своєї виручки ми не купуємо нічого, навіть запчастини, тільки мінімум палива. Ми скоротили кількість рухомого складу автобусів приблизно на 100 одиниць. Це дозволить заощадити на місяць 10 млн грн. Ці гроші також будуть спрямовані на погашення заборгованості», - зазначають у КП «Київпастранс».

Влада розраховує, що до кінця січня виплатять всі борги за листопад, а потім почнуть погашати заборгованість за грудень, але звичайних працівників слова вже не тішать.

Як повідомляв depo.ua, вранці 18 грудня ряд рабітників столичного комунального транспорту оголосили страйк, заявивши, що почнуть працювати лише після отримання зарплати, яку їм не видають вже кілька місяців. Тоді міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв знайти гроші на зарплати.