США обіцяють допомогти Україні з економічними реформами

Сполучені Штати Америки планують тісно співпрацювати зі Світовим банком, щоб сприяти Україні в реалізації масштабної програми економічних реформ
Depo.Гроші
18 квітня 2015 23:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр фінансів США Джейкоб Лью на засіданні Комітету з розвитку керівного органу Світового банку, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Для України підтримка з боку групи організацій Світового банку, як і раніше, має критично важливе значення для зміцнення сфери державних фінансів і банківської системи, а також реформування енергетичного сектору та системи соціального захисту населення", - сказав глава Мінфіну США.

За його словами, Штати "продовжать тісно координувати дії з групою Світового банку, щоб надати Україні сприяння у виконанні потужної програми реформ, яка допоможе стабілізувати її економіку і закласти основу майбутнього зростання".

Лью виступав на весняній сесії керівних органів Міжнародного валютного фонду і Світового банку, що завершується у Вашингтоні.

Нагадаємо, що 11 березня рада директорів МВФ затвердила нову чотирирічну кредитну програму Extended Fund Facility на 17,5 млрд доларів, замість раніше чинної програми Stand-by на 17 млрд доларів. 13 березня Київ отримав перший транш від Міжнародного валютного фонду в розмірі 5 млрд доларів.