США готові зняти антидемпінгові мита проти України

США готові призупинити дію антидемпінгових мит для українських виробників труб, сталеливарних компаній і підприємств хімічної промисловості
Depo.Гроші
19 квітня 2015 11:54
ФОТО: depo.ua
США готові зняти антидемпінгові мита проти України
США готові зняти антидемпінгові мита проти України

Таку домовленість було досягнуто в ході візиту до США міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Американська сторона запропонувала кілька рішень, в тому числі у вигляді можливості укладення Suspension Agreements (угод про зупинення дії антидемпінгових мит). Це досить важливе досягнення, враховуючи політичну чутливість цих питань", - зазначив міністр.

За його словами, це компромісний варіант, оскільки остаточне зняття мит є дуже складним процесом. Однак, додав Абромавічус, "далі ми будемо працювати над цим".

Абромавичус підкреслив, що антидемпінгові мита були накладені на Україну ще у 2007 році, коли вона не мала статусу ринкової економіки.

"Зараз ми є членами СОТ, а також не купуємо газ за пільговою ціною, що було однією з причин введення таких мит, так як ми використовували не ринкові механізми", - пояснив міністр.

Нагадаємо, 17 квітня стало відомо, що Митний союз відкрив антидемпінгове розслідування відносно імпорту суцільнокатаних коліс для залізничних вагонів з України.

Мітки: мито