Смарт-Холдинг і Fozzy Group домовилися про перезапуск торгової мережі "Амстор"

Смарт-Холдинг і Fozzy Group домовилися про спільний розвиток торгової мережі "Амстор"
Depo.Гроші
23 липня 2015 12:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі Смарт-Холдингу, передає depo.ua.

Як зазначається, сторони, зокрема, досягли угоди про реалізацію проекту з відновлення роботи магазинів мережі в повному обсязі. Мова йде про магазини, які знаходяться поза зоною АТО. Магазини будуть працювати під брендом "Сільпо", при цьому торгові центри "Амстор" збережуть свою оригінальну назву.

Сторони погодили і підписали відповідний меморандум, яким визначено умови та параметри співпраці, а також генеральну угоду, в рамках якого укладаються договори оренди по кожному магазину. Подробиці угоди не розкриваються.

Передбачається, що трудові колективи магазинів "Амстор" будуть максимально збережені. Зараз з персоналом проводяться співбесіди щодо майбутнього формату роботи.

У компанії уточнили, що перші магазини почнуть свою роботу в серпні 2015 року.

"Ми виконали великий обсяг робіт з відновлення інфраструктури торговельної мережі і пошуку з-інвесторів для її розвитку. Смарт-Холдинг зберіг колективи торгових центрів і інвестував в перезапуск магазинів понад 150 млн грн. Я впевнений, що співпраця з Fozzy Group - одним з лідерів на українському ринку рітейлу - буде взаємовигідною, а покупці нарешті отримають можливість відвідувати свої улюблені торгові центри", - заявив генеральний директор Смарт-Холдингу Олексій Тимофєєв.

Зазначимо, що група компаній "Амстор", створена в 2003 роцы, виступала оператором однойменної української торговельної мережі. У 2009 році власником групи компаній став Смарт-Холдинг, сконцентрував понад 70% пайової участі в групі. На початок 2014 року торгова мережа об'єднувала 38 магазинів формату супер - гіпермаркет (більше 10 тис. співробітників) в шести регіонах Східної, Центральної та Південної України.

У даний момент 18 магазинів знаходяться в зоні АТО і не контролюються Смарт-Холдингом.

В кінці 2014 року головний акціонер - Смарт-Холдинг - викрив міноритарія і керуючого групою компаній "Амстор" Володимира Вагоровського у протиправних діях, виведенні грошових коштів з підприємств групи на сторонні компанії з метою особистого збагачення, намаганні привласнити бізнес. Володимир Вагоровський був усунений від керівництва, було призначено дату повного аудиту роботи мережі, з ініціативи Смарт-Холдингу на зборах учасників підприємств ДК "Амстор" було змінено склад керівників.

На початку 2015 року магазини торгової мережі були захоплені озброєними людьми, які перебували там до 9 січня. За їх словами, вони діяли за вказівкою Володимира Вагоровського. В магазинах була знищена вся інфраструктура, фінансова та кадрова документація були вивезені в невідомому напрямку, зникла виручка. Не дивлячись на це Смарт-Холдингу вдалося зберегти колективи і відновити роботу мережі.

Логічним продовженням стало співробітництво з одним з лідерів українського рітейлу Fozzy Group.

Зазначимо, що Смарт-Холдинг - одна з найбільших інвестиційних груп України з фокусом на ключові галузі економіки, включаючи гірничо-металургійний і нафтогазовий комплекси, банківський сектор, суднобудування, нерухомість і сільське господарство.

Група компаній Fozzy Group - одна з найбільших торгово-промислових груп України, один з провідних українських рітейлерів з більш ніж 600 торговими точками на всій території країни. Крім торгових мереж, бізнес-інтереси групи компаній включають виробництво продуктів харчування, банківський і ресторанний бізнес.