Саакашвілі запідозрив, що одеситам насильно вставили 5 млн зубів

В Одеській області замовили 5 млн зубних протезів, а на складі виявилося лише 200 тисяч
Depo.Гроші
13 січня 2016 16:58
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції в Харкові заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі, передає depo.ua.

"Коли в Одеській області ми відкрили карту, ми виявили, що в області куплено 5 млн зубних протезів. 5 млн штучних зубів. Ми знайшли на складі 200 тис., мабуть вони ганялися по всій області з цими протезами і насильно вставляли зуби. Це відбувається на наших очах. І потім міністр запитує: яка корупція? Про це ми й говоримо. Вони такі великі друзі з компаніями, куди вони перераховують свою чорну вкрадену готівку", - сказав Саакашвілі.

За його словами, Одеська область стала єдиним регіоном, де виклали на сайт ліки, які закуплені.

"Жодна область, жодне міністерство не викладають, що вони закуповують. Щоб люди знали, що є на складі, щоб людина, коли їй кажуть йти в аптеку купити ліки на першому поверсі (в аптеку, яка належить приватному головлікарю), знала, що ці ліки, які в підвалі, поставляються нагору у цю аптеку. А на склад вони безкоштовно прийшли з державного бюджету. Це один з найбільш добре збережених державою секретів, про те, що вони купують", - зазначив губернатор. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші