З приходом нового керівництва, «Укргазвидобування» поліпшило фінансову динаміку

Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування» підвело попередні підсумки роботи за 11 місяців 2014 року і окреслило пріоритетні напрямки діяльності на 2015 рік
Depo.Гроші
23 грудня 2014 15:05
ФОТО: depo.ua
З приходом нового керівництва, «Укргазвидобування» поліпшило фінансову динаміку
З приходом нового керівництва, «Укргазвидобування» поліпшило фінансову динаміку

Незважаючи на складну ситуацію на сході України, за січень - листопад 2014 року було видобуто 13 млрд. 830 млн. м3 газу. До кінця 2014 року планується збільшити цей показник до 15 млрд. 112 млн. м3, що дозволить перевищити показники 2013 року на 2 млн. м3, говориться в повідомленні компанії, пишуть Українські новини.

«З приходом нового керівництва - голови правління Сергія Костюка в березні місяці - рівень чистих доходів від реалізації основних видів продукції (без урахування ПДВ, акцизного та екологічного податків) за 11 місяців склав 8042 млн. грн, що на 548 521 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період 2013 року», - повідомляє прес-служба ПАТ.

До податкових органів було направлено податків на загальну суму 4 млрд. 953 млн. 700 тис. грн. На даний момент заборгованість відсутня.

За січень-листопад 2014 року було виплачено кредитних зобов'язань на загальну суму 1 млрд. 59 млн. грн. При цьому, кредитний портфель станом на 01.12.2014 р становить: 1 млрд. 251 млн. 600 тис. гривень і 90 млн. 105 тис. доларів США.

Станом на 01.12.2014 року на ПАТ «Укргазвидобування» заборгованість із заробітної плати відсутня.

У 2014 році ПАТ "Укргазвидобування" отримала 31 спеціальний дозвіл (ліцензії) на користування надрами, в т.ч. 9 - нових на геологічне вивчення.

До кінця 2014 року буде додатково отримано ще 8 ліцензій, в т.ч. 3 нових на геологічне вивчення.

За надання та продовження терміну дії спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами у 2014 році ПАТ «Укргазвидобування» буде сплачено близько 60 млн. грн.

За словами голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Сергія Костюка компанія не має наміру зупинятися на досягнутому і продовжить роботу над збільшенням обсягу видобутку вуглеводнів і поліпшенням фінансових показників наступного року.

«Незважаючи на критичну ситуацію в країні, ми і далі будемо робити все можливе для того, щоб наростити обсяги видобутку газу, скоротити кредитний портфель і поліпшити фінансове становище компанії», - сказав Сергій Костюк.

Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування» - вертикально інтегрована компанія із замкнутим циклом виробництва - від пошуку і розвідки родовищ нафти і газу, їх розробки, видобутку до транспортування, переробки вуглеводневої сировини і реалізації нафтопродуктів.

ПАТ «Укргазвидобування» (до грудня 2012 року ДК «Укргазвидобування») була створена в липні 1998 року в результаті реорганізації АТ "Укргазпром". До складу ДК «Укргазвидобування» увійшли газовидобувні підприємства та структурні підрозділи АТ "Укргазпром".

ПАТ «Укргазвидобування» веде розробку газових, нафтогазових і нафтогазоконденсатних родовищ у Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Волинській областях. Геологорозвідувальні роботи компанії з пошуку нових родовищ вуглеводнів ведуться в Дніпровсько-Донецькій западині, у Карпатському регіоні. А також спільно з ДАТ «Чорноморнафтогаз» в північній частині Керченського півострова і на Прикерченській шельфі Чорного і Азовського морів.

Сьогодні ПАТ «Укргазвидобування» - основна компанія з видобутку природного газу i газового конденсату в Україні. У 2013 році підприємствами компанії видобуто 15 млрд. м3 газу, що складає 75% видобутку в Україні. У складі компанії - 2 газовідобувнi управління, підприємство з буріння свердловин, управління з переробки газу i газового конденсату.