Російська авіакомпанія закриває рейси по Україні через війну на Донбасі

Авіакомпанія «ЮТейр-Україна» в грудні припинить внутрішні авіарейси і поверне виробнику придбані п'ять нових літаків ATR-72
Depo.Гроші
25 листопада 2014 19:17
ФОТО: depo.ua
Російська авіакомпанія закриває рейси по Україні через війну на Донбасі
Російська авіакомпанія закриває рейси по Україні через війну на Донбасі

Про це заявив генеральний директор «ЮТейр-Україна» Анатолій Бенца, передає «Укрінформ».

«Минулого року «ЮТейр-Україна» вивела на авіаційний ринок як інвестиції 5 нових літаків ATR-72, що були отримані з авіазаводу в Тулузі. У грудні 2014 року ми збираємося віддати їх назад у Тулузу. Можна сказати, компанія завершує свої внутрішні рейси», - зазначив він.

За словами Бенци, український ринок не готовий до оплати внутрішніх рейсів. Серед причин цього - дорожнеча літаків, висока ціна на паливо і тарифи «Украероруху», які однакові для міжнародних та внутрішніх рейсів.

Директор «ЮТейр-Україна» підкреслив, що компанія утримувалася на плаву завдяки непоганому пасажиропотоку в Донецьку. На інших напрямках внутрішнього ринку немає такої кількості пасажирів, і тому придбання нових літаків буде нерентабельним кроком.

Довідка. «ЮТейр-Україна» - «дочка» російської авіакомпанії «ЮТейр», що здійснює пасажирські регулярні та чартерні перевезення як по Україні, так і за кордон. З літа 2012 року просуває послуги вертолітних перевезень по Києву та Україні.

Як повідомляв ДеПоз українського ринку можуть піти й інші авіакомпанії, причому не тільки з внутрішнього. Річ у тім, що в Україні, на думку авіаперевізників, назріває монополізація цього ринку у зв'язку з можливим вступом у силу нових правил призначення на маршрути.