Росіяни продовжують "віджимати" нерухомість Коломойського

Слідчий комітет РФ сьогодні повідомив про накладення арешту на офісну будівлю в Москві, що належить одній з компаній українського підприємця, губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського
Depo.Гроші
2 вересня 2014 11:25
ФОТО: depo.ua
Росіяни продовжують "віджимати" нерухомість Коломойського
Росіяни продовжують "віджимати" нерухомість Коломойського

Про це повідомляє «ІТАР-ТАСС» з посиланням на представника слідчого комітету РФ Володимира Маркіна, пише ДеПо.

"Встановлено, що ЗАТ "Еліт-Холдинг", співзасновником якого є Коломойський, належить офісна будівля, розташована в Москві, а отриманий в результаті здачі в оренду приміщень цієї будівлі прибуток може використовуватися Коломойським для фінансування злочинної діяльності на території південного сходу України", - говорить Володимир Маркін.

За його словами, на підставі отриманих рішень суду у вказаній вище будівлі проведений обшук, в ході якого виявлені і вилучені документи, що мають значення для кримінальної справи. Крім того, на підставі постанови суду по клопотанню слідства на цей об'єкт нерухомості накладений арешт зі встановленням заборон ЗАТ "Еліт-Холдинг" на здійснення відносно нього розпорядчих повноважень.

Як повідомляв ДеПо, за рішенням прокуратури Криму пристави наклали арешт на готельно-оздоровчий комплекс "Таврія", власником якого є "Приватбанк", що належить українському олігархові Ігорю Коломойському.

При цьому сам комплекс із земельною ділянкою - переданий в довірче управління фонду захисту вкладників. Про це повідомила Федеральна служба судових приставів (ФССП) РФ.

Не виключено, що під арешт можуть потрапити і інші активи Коломойського, наприклад, комплекс елітних апартаментів Nautilus на чорноморському узбережжі в Гурзуфі. Його будівництво фінансувалося Приватбанком, який був фінансовим партнером компанії "Едельвейс-2000", власника Nautilus.