Російські мільярдери інвестували в Uber 200 млн доларів

Інвестиційний холдинг підконтрольний російським мільярдерам Михайлу Фрідману, Герману Хану і Олексію Кузьмичову, вклав 200 млн доларів в онлайн-сервіс Uber
Depo.Гроші
12 лютого 2016 23:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті LetterOne, передає depo.ua з посиланням на Forbes.

LetterOne переконаний, що менеджмент Uber володіє баченням і навичками, необхідним, щоб перетворити стартап в одну з провідних технологічних компаній в світі, наводяться в прес-релізі слова Фрідмана.

Фрідман і його партнери - не перші російські мільярдери, що вклалися в Uber. У січні РБК з посиланням на джерела повідомило, що USM Holdings Алішера Усманова влітку 2015 року інвестував в стартап кілька десятків мільйонів доларів.

Крім того, восени 2015 року про інвестиції в Uber оголосив венчурний фонд Caspian VC Partners Зіяудіна Магомедова. Обсяг інвестицій в Uber Caspian не розкрив.

"Мені пропонували інвестувати в Uber, коли він коштував ще 2,5 млрд доларів, але ми тоді не вклали", - розповідав Магомедов.

Компанія Uber була заснована Тревісом Каланіком і його командою більше п'яти років тому. Uber приносить прибуток більш ніж в 80 містах по всьому світу, за минулий рік кількість поїздок за допомогою Uber в США зросла на 250%.

Каланік у вересні 2015 року зайняв 80 місце в рейтингу 400 найбагатших американців за версією Forbes, а його статки були оцінені в 6 млрд доларів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.