Росія не бачить сенсу обговорювати з Україною борг Януковича

Мінфін Росії не обговорюватиме з Україною її борг на 3 мільярди доларів, поки Київ не визнає його суверенним і не запропонує умови реструктуризації краще, ніж прийняті комерційними кредиторами
Depo.Гроші
18 жовтня 2016 17:44
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр фінансів Росії Антон Силуанов, передає Depo.ua з посиланням на  Прайм.

"Поки йде обговорення, поки немає рішення. Ми будемо домовлятися тільки після того, як зрозуміємо, що є підстави для переговорів: а саме - борг визнається суверенним, і умови для реструктуризації краще, ніж комерційні", - сказав глава Мінфіну Росії.

За його словами, без такого розуміння зустрічатися з представниками України для Росії "сенсу немає".

Нагадаємо, що Силуанов говорив, що Росія готова на досудові домовленості з Україною щодо боргу на 3 мільярди доларів і заявляв про намір зустрітися з міністром фінансів України Олександром Данилюком в Німеччині.

Росія 17 лютого подала позов проти України до Високого суду Лондона щодо стягнення боргу в 3 млрд доларів.

Україна оголосила мораторій на виплату всіх боргів перед Росією, включаючи борг, взятий урядом Азарова у 2013 році в обсязі 3 млрд доларів, а також борги держхолдингу "Укравтодор" і Конструкторського бюро "Південне" перед російськими банками.

На початку січня поточного року Україна домовилася із Сбєрбанком Росії про реструктуризацію кредитів "Укравтодору" і конструкторського бюро "Південне".
У лютому міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна буде доводити, що "борг Януковича" був хабарем за формою і за змістом.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші