Росія на шельфі незаконно видобуває в Чорному морі 2 млрд куб. м газу на рік

Російське "Державне унітарне підприємство "Чорноморнафтогаз", яке після анексії Криму навесні 2014 року незаконно заволоділо активами української компанії "Чорноморнафтогаз", щорічно на шельфі Чорного моря видобуває 2 млрд куб. м природного газу та постачає його на півострів
Depo.Гроші
3 листопада 2016 06:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила голова української компанії "Чорноморнафтогаз" Світлана Нєжнова під час засідання комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, передає Depo.ua з посиланням на УНІАН.

"У Криму газ видобуває російська компанія "Державне унітарне підприємство "Чорноморнафтогаз", яка потрапила у всі санкційні списки. Якщо хтось задавався питанням, звідки Крим бере газ, то відповім, що Росія за допомогою цієї компанії на шельфі Чорного моря видобуває щорічно 2 млрд газу і, таким чином, забезпечує Крим", - сказала Нєжнова, додавши, що щорічна потреба Криму в газі становить 2 млрд куб. м.

Також вона додала, що природний газ добувається в акваторії, яка є економічною зоною України. "Цим Російська Федерація порушує Конвенцію з морського права ООН від 1982 року", - сказала Нєжнова.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.